KONSULTACJA BEZ PLANU DIETETYCZNEGO

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Dla kogo ją polecamy?

konsultacja z dietetykiem

Konsultacja z dietetykiem (bez jadłospisu) dedykowana jest osobom, które nie preferują narzuconych z góry rozwiązań w formie indywidualnego jadłospisu, natomiast potrzebują wskazówek jak powinny się odżywiać w danej jednostce chorobowej lub przy danej dolegliwości.

Jak wygląda konsultacja z dietetykiem?

Podczas konsultacji dietetyk doradzi Ci, jak powinieneś odżywiać się w danej jednostce chorobowej lub przy danej dolegliwości. Po wstępnym wywiadzie żywieniowym dowiesz się, jakie popełniasz błędy i jak możesz je zmienić. Dietetyk doradzi Ci jak powinny wyglądać Twoje posiłki oraz jakich produktów powinieneś unikać, a które są dla Ciebie korzystne. W razie potrzeby doradzi również jakie badania powinieneś wykonać lub do jakiego specjalisty się udać.

Dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące odżywiania.

Podczas każdego spotkania dietetyk dokonuje profesjonalnych pomiarów, określając nie tylko Twoją masę ciała, ale także, dzięki profesjonalnemu analizatorowi składu ciała : zawartość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej w Twoim organizmie oraz wiek metaboliczny i podstawową przemianę materii, która jest podstawą do określenia Twojego zapotrzebowania na kalorie.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

CENNIK

TOP