O NAS

O NAS

Centrum Medycyny Ekologicznej jest miejscem, w którym łączą się 2 nurty: medycyna funkcjonalna i dietetyka kliniczna, doświadczenie i fachowa wiedza. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i holistycznie skrupulatnie przyglądając się jego problemom zdrowotnym , poświęcając mu odpowiednią ilość czasu, przekazując swoją wiedzę oraz zalecenia zdrowotne. W swojej praktyce korzystamy ze sprawdzonych, naturalnych metod.

DLA WAS

Naturalnie wspomagamy organizm, szukamy przyczyn występujących dolegliwości. Połączenie dietoterapii i medycyny funkcjonalnej wielokrotnie sprawdziło się w walce z chorobami przewlekłymi i cywilizacyjnymi. Na nasze zdrowie wpływają czynniki, na które mamy mniejszy lub większy wpływ, ale z większością z nich potrafimy sobie radzić! Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania do kreowania swojego zdrowia. Zapraszamy!

CO MÓWIĄ LICZBY?

Działamy od

0

Ilość dostępnych usług

0

Ilość pacjentów

0

Wypitych herbat ziołowych

0

Dr Józef Krop, który napisał książkę "Ratujmy się - elementarz medycyny ekologicznej" uświadomił mi jak ogromna jest potrzeba integracji medycyny. Jako pierwszy lekarz w Polsce wyjaśnia nam termin medycyny ekologicznej i uświadamia przyczynę problemów zdrowotnych. Jest dla mnie inspiracją, z której czerpię wiedzę.  Moja  dotychczasowa praktyka i doświadczenie w badaniach diagnostycznych w kierunku obciążeń organizmu znalazła w końcu swoją nazwę Medycyny Ekologicznej. Dziękuję za takich ludzi jak dr Józef Krop.

Zachęcam wszystkich, którzy chcą zachować zdrowie, aby usuwali przyczyny chorób i zapobiegali ich rozwojowi.

Jolanta Ławcewicz – naturopata

TOP